KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15482049
nr 1548 2049
Katinka Husberg
(f. 1961), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 83x60 cm, yttermått inklusive ram: 89x66 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 19 juni 2023
kl 20:10:34
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
19 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer